Kalėdų stebuklas
2017-01-05
Kalėdų stebuklas

Gruodžio 23 d. Ukmergės Pašilės Progimnazijoje vyko kalėdinis karnavalas „Kalėdų stebuklas“.

Renginio pradžioje dailės mokytoja K. Vašatkevičienė apdovanojo progimnazijoje vykusio konkurso „Netradicinė Kalėdų eglutė“ nugalėtojus. Jais tapo Gintarė Budnikaitė (7 kl.), Arnas Daunoravičius (7 kl.), Ugnė Siličiūtė (7 kl.), Kamilė Banaitytė (7 kl.), Monika-Luka Miškinytė (6 kl.), Karina Bartkutė (5 kl.), Virginija Uselytė (5 kl.).

Pasidžiaugę puošniomis eglutėmis renginio vedėjai – Senis Šaltis (Linas Katiliavas) ir Ledinukas (Arnas Daunoravičius) kartu su pagalbininkėmis Aurelija Bakšyte, Kamile Banaityte ir Ugne Siličiūte – kvietė 5 – 8 klasių mokinius nustebinti visus Kalėdų stebuklais.

5 klasės mokiniai savo stebuklą paslėpė ropėje, nes šiuolaikiškai pristatė visiems gerai žinomą pasaką „Ropė“. Šeštokai padainavo smagią kalėdinę dainą. Septintos klasės mokiniai savaip interpretavo H. K. Anderseno pasaką „Mergaitė su degtukais“ sukurdami jai laimingą pabaigą. 8 klasės mokinių Kalėdų stebuklas -  kiškio, norėjusio rasti draugą, svajonės išsipildymas.

Pasirodymus vainikavo kalėdinė daina.

Kalėdinis karnavalas baigėsi linksmais kalėdiniais žaidimais.

Džiugu, kad mokiniai kasmet nustebina savo draugus ir mokytojus nuotaikingais, išradingais pasirodymais.

Daugiau nuotraukų ieškokite galerijoje.